W związku z zamiarem przystąpienia Gminy Leżajsk do programu : „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” ogłoszonego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej niezbędnym jest przeprowadzenie inwentaryzacji odpadów rolniczych jakie będą utylizowane na terenie Gminy Leżajsk. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety i niezwłocznie dostarczenie jej do Urzędu Gminy w Leżajsku ul. Opalińskiego 2.

Dofinansowanie w ramach programu „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” wyniesie:
-    500 zł do zbiórki jednej tony odpadów z foli rolniczych,
-    700zł do zbiórki jednej tony odpadów z siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag.
W związku z tym prosimy, aby ankieta była wypełniona rzetelnie. O formie i terminie zbiórki będziemy informować.