W dniu 17.10.2019 r. wpłynęła uproszczona oferta na realizację zadania publicznego z zakresu nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania pn. „Stypendia Pomostowe w Gminie Leżajsk” złożona przez Stowarzyszenie Rozwoju i Pomocy Wsi Stare Miasto.

Zgodnie z art.19 a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz.U. z 2019 r. poz.688 z późn. zm.) ofertę zamieszcza się na okres 7 dni w Biuletynie Informacji Publicznej, w siedzibie Urzędu Gminy Leżajsk w miejscu przeznaczonym na zamieszczanie ogłoszeń, na stronie internetowej Urzędu Gminy Leżajsk. Uwagi dotyczące złożonej oferty należy zgłaszać w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty pisemnie lub pocztą elektroniczną na adres e:mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.