Zawodnicy CSWiS w Leżajsku 28 września startowali w dwóch turniejach, które przyniosły niemałe sukcesy. Starsi zawodnicy startowali w międzynarodowym turnieju full contact karate w Rumuni (Puchar Rumunii), w miejscowości Sibiu, gdzie udział wzięło 360 zawodników z 13 krajów. Turniej był otwarty dla wszystkich organizacji Kyokushin Karate, czyli całej rodziny. Zawodnicy zdobyli miejsca medalowe w konkurencji kumite (walki):
2 miejsce Karolina Jurkowska
3 miejsce Jakub Czubat
3 miejsce Aleksandra Kula
Wyjazd był również okazją do zwiedzenia regionu Transylwanii, oraz poznania jego historii. Wyjazd był możliwy dzięki pomocy i wsparciu finansowemu firmy BMF Polska oraz Polenergia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna.

Młodsi zawodnicy CSWIS w Leżajsku wzięli udział w Mistrzostwach Podkarpacia Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży, w Dukli. W zawodach wystartowało 164 zawodników z 18 klubów, którego organizatorem był Krośnieński Klub Kyokushin Karate, a współorganizatorem turnieju był Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. Honorowym gościem była Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Maria Kurowska. Był to turniej organizowany dla wszystkich klubów zrzeszonych w Podkarpackim Okręgowym Związku Karate.Ekipa CSWiS w Leżajsku wywalczyła III miejsce drużynowo.

AD
www.csw.net.pl