Uproszczona oferta na realizację zadania publicznego z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym - Warsztaty „Dialog w małżeństwie i w rodzinie”.

W dniu 25 października 2019r. wpłynęła uproszczona oferta na realizację zadania publicznego z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym pn. „Warsztaty „Dialog w małżeństwie i w rodzinie” złożona przez Parafia pw. Dobrego Pasterza w Przychojcu-Łukowej. Zgodnie z art. 19a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz.U. z 2019r. poz. 688, 1570 ze zm.) ofertę zamieszcza się na okres 7 dni w Biuletynie Informacji Publicznej, w siedzibie Urzędu Gminy Leżajsk w miejscu przeznaczonym na zamieszczanie ogłoszeń na stronie internetowej Urzędu Gminy Leżajsk. Uwagi dotyczące złożonej oferty należy zgłaszać w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty: pisemnie, faxem lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta