Walczymy o życie Naszego przyjaciela Krzysia, który choruje na mukowiscydozę, śmiertelną, nieuleczalną chorobę, która wyniszcza wszystkie organy wewnętrzne i odbiera mu oddech każdego dnia. Sytuacja Krzyśka w ostatnich miesiącach drastycznie się zmieniła. Wyniki badań nie pozostawiają złudzeń, Krzysiek został zakwalifikowany do pilnego przeszczepu płuc w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Przeżywa teraz niezwykle trudny czas oczekiwania na telefon. Mimo tego, co przeszedł, mimo ciężkiej walki i trudnej drogi, jaką pokonał i jaka Go jeszcze czeka, codziennie walczy o lepsze jutro, a my chcemy mu w tej walce towarzyszyć, bo jest wspaniałym człowiekiem. Swoją siłą i determinacją wzbudza nasz podziw, co motywuje nas do wspierania Go najmocniej jak się tylko da. To właśnie dlatego postanowiliśmy zorganizować zbiórkę. Wiemy, że nasza i Państwa pomoc może mu przynieść ogromną ulgę i ułatwić obecne funkcjonowanie poprzez zakup przenośnego koncentratora tlenu i innych specjalistycznych sprzętów, których łączny koszt to kilkadziesiąt tysięcy złotych. Z całego serca prosimy Państwa o udostępnianie naszej zbiórki i wsparcie jakąkolwiek kwotą. Będziemy dozgonnie wdzięczni.

Rodzina i Przyjaciele Krzysia.


https://zrzutka.pl/walka-o-oddech