Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców informujemy, że Urząd Gminy Leżajsk organizuje spotkanie online, którego celem jest rozpoznanie problemów przedsiębiorców w dobie COVID-19.

W ostatnim czasie Wójt Gminy Leżajsk skupił się na spotkaniach w instytucjach, które dysponują różnymi formami wsparcia dla przedsiębiorców. Okazuje się, że jest wiele ciekawych instrumentów, poza tzw. „Tarczą”, które dają przedsiębiorcom szansę rozwoju.

W związku z tym zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców na zdalne spotkanie z Wójtem Gminy Leżajsk, Przewodniczącym Rady gminy Leżajsk oraz pracownikami urzędu, na którym zostanie poruszony temat problemów z jakimi przyszło zmierzyć się przedsiębiorcom z terenu gminy Leżajsk.

Spotkanie online odbędzie się 28.05.2020r. (tj. czwartek) o godzinie 18:00.

Wszystkich chętnych wzięciem udziału w dyskusji zapraszamy do kontaktu mailowgo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.W wiadomości zwrotnej otrzymają Państwo link aktywacyjny do spotkania.

UWAGA! Osoby, które nie mogą wziąć udziału w spotkaniu prosimy o przesyłanie swoich pytań na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.